klocki-fanow-serialu-ninjago-mistrzowie-spin-jitzu

Twoje dziecko jest fanem NINJAGO®? Poznaj zatem różne zestawy klocków LEGO® nawiązujące do tego zagadnienia, które mogą być świetnym pomysłem na prezent.

Ogrody miasta NINJAGO®

To klocki LEGO® NINJAGO® mogą być doskonałym prezentem od 14. roku życia. Nadają się zatem dla dzieci, jak i nieco starszej młodzieży. Chętnie są układane również przez dorosłych.

Zestaw składa się z 5686 elementów i 19 minifigurek (m.in. chodzi o kolekcjonerską złotą minifigurkę Wu Legacy). Model domu ninja ma około 73 cm wysokości, 44 cm długości i 33 cm szerokości.

Dlaczego warto układać klocki? To świetny sposób na zrelaksowanie się np. po trudnym dniu w szkole lub pracy. Ponadto można w ten sposób trenować np. zdolności manualne i swoją pamięć.

Po złożeniu trójpoziomowego budynku będzie można podziwiać rozmaite miejsca. Są to m.in. strefa Ninja, sklep z lodami, bar z kluskami Chena, czy apartament miłośnika NINJAGO®.

Warto dodać, że zestaw powstał z okazji 10. rocznicy uniwersum NINJAGO®. Co ciekawe, każdy z trzech poziomów modelu unosi się. Z tyłu jest zaś ulokowana drabina, którą można opuszczać i podciągać. Daje to naprawdę bardzo dużo frajdy.

Wielofunkcyjny ultramech ninja

Dzieci (już od 9. roku życia) na pewno ucieszą się z takiego prezentu. W końcu klocki LEGO® NINJAGO® Wielofunkcyjny ultramech ninja stwarzają rozmaite możliwości do zabawy. Prezentowany zestaw składa się z 1104 elementów i 7 minifigurek oraz ma mniej więcej 31 cm wysokości. Model po złożeniu może również służyć jako efektowna ozdoba pokoju.

Unikatowość zestawu podkreśla fakt, że jest to produkt 4 w 1. To duży mech, który składa się z 3 pojazdów ninja (czołgu, odrzutowca i samochodu) i dodatkowo małego mecha.

Duża liczba elementów i minifigurek sprawia, że można się nimi bawić na szereg sposobów. Można, np. tworzyć scenariusze i odgrywać rozmaite scenki. To sposób, aby zachęcić dziecko do rozwoju kreatywności, zdolności aktorskich i, przy okazji, podszkolenia ortografii (rodzice mogą sprawdzić tekst scenariusza).

Świątynia kryształowego króla

Składający się z 703 elementów i 6 minifigurek zestaw jest dedykowany dzieciom już od 8. roku życia. To szczególna propozycja dla wszystkich fanów serialu NINJAGO®: Crystallized.

Warto pokazać swojemu dziecku, że wolny czas po szkole można udanie spędzać nie tylko przed ekranem TV lub komputera. Zestaw pozwala bawić się wspólnie lub samodzielnie. Dlatego, że klocki LEGO® NINJAGO® zostały dokładnie przetestowane przed dopuszczeniem do sprzedaży i są bardzo bezpieczne.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zestaw wyposażony jest w wiele wyjątkowych elementów. Tron kryształowego króla, latające więzienie i rozmaite pułapki sprawiają, że zabawa jest bardzo emocjonująca. Do zestawu zostały też dołączone interaktywne cyfrowe instrukcje.

Po złożeniu Świątynia kryształowego króla ma 35 cm wysokości, 18 cm szerokości i 10 cm głębokości.

Starcie tytanów Mech

To opcja przeznaczona już dla 9. letnich pociech. Zestaw Starcie tytanów Mech składa się z 840 elementów i 4 minifigurek (jest to m.in. złota minifigurka Jaya Legacy).

Twórcy zestawu zatroszczyli się o wiele przydatnych elementów. Mech posiada m.in. ruchome kończyny, obrotową piłę łańcuchową, miecz, dwa działka sprężynowe i kokpit. A to wszystko pobudza wyobraźnię. W końcu pociechy mogą np. inscenizować rozmaite walki pomiędzy poszczególnymi bohaterami.

Po złożeniu model ma około 26 cm wysokości, 9 cm długości i 15 cm szerokości.

Smoczy krążownik Cole’a

Szukasz prezentu dla swojego 8. letniego dziecka? Zestaw Smoczy krążownik Cole’a (mający około 12 cm wysokości, 26 cm długości i 14 cm szerokości) jest rekomendowany już od tego wieku. W sumie dzieci mają do dyspozycji 384 elementy i 4 minifigurki.

Jeśli Twoja pociecha lubi serial NINJAGO®: Crystallized, to będzie zachwycona. Przy pomocy poszczególnych postaci można m.in. odgrywać bitwy pomiędzy wojownikami ninja i ich wrogami. Twoje dziecko może zatem poczuć się jak prawdziwy bohater, kiedy doprowadzi do tego, że dobro pokona zło.

Czym cechują się te klocki LEGO® NINJAGO®? Pojazd jest wyposażony m.in. w złote ostrza krążownika, które mają specjalny tryb ataku. Istotne są też 2 miotacze klocków, 4 duże koła oraz specjalne miejsce dla minifigurek (zarówno pasażera, jak i kierowcy).

Smok wodny Nyi EVO

W ofercie są także klocki LEGO® NINJAGO® dla najmłodszych. W końcu Smok wodny Nyi EVO sprawdza się w przypadku dzieci już od 6. roku życia.

Zestaw składa się z 173 elementów i 3 minifigurek, które służą np. do ogrywania rozmaitych bitew. W czasie układania klocków LEGO® dzieci uczą się logicznego myślenia. Jest to konieczne, by z poszczególnych elementów powstała cała konstrukcja (mająca 13 cm wysokości). Pomocna w tym jest zaś intuicyjna aplikacja LEGO® Builder.

Warto zaznaczyć, że smok po złożeniu ma ruchomą głowę, szczękę, nogi i skrzydła oraz ogon. W zestawie znajdują się m.in. złote elementy, które można dodać, aby postać stała się jeszcze potężniejsza. Na uwagę zasługuje też siodło, w którym można ulokować jedną z minifigurek.

 

Reklama