Reklama

Studencka impreza rozpocznie w czwartek (15 października) pierwsze urodziny rzeszowskiego klubu muzycznego Black&White. Świętowanie potrwa do soboty.

Klub Black&White znajduje się w byłej „Akademii” w centrum Europa II przy al. Piłsudskiego. Przez rok odbywały się w nim imprezy klubowe, firmowe, a także koncerty.

– Najbardziej w naszej pamięci pozostał koncert zespołu Luxtorpeda, a także Red Lips. Rok minął tak szybko, że sami jeszcze nie do końca wierzymy, że zdmuchniemy pierwszą świeczkę na torcie. Sądzę, że idziemy w dobrym kierunku i kolejny rok będzie jeszcze lepszy – mówi Radek Ignatow z Black&White.

Pierwsze urodziny klub będzie świętował przez trzy dni. Zaczyna od najbliższego czwartku (15 października). Black&White na urodzinowe szaleństwo zaprasza wszystkich studentów. Zagra duet MattFunk. Impreza zaczyna się o godz. 21:00. Wszystkie osoby zapisane do wydarzenia na Facebooku do 22:00 wchodzą za darmo. Lista FB jest zamykana o 19:00 w dniu imprezy.

Po 22:00 studenci z legitymacją płacą 5 zł, pozostali 10 zł. Na powitanie wszyscy dostaną szampana. Będą tancerki, konfetti i klubowe gadżety. – Będzie też płonący bar oraz ładne PJ, nie zabraknie promocji na barze, a także tradycyjnie szampana i tortu – zachęca Radek Ignatow.

Z kolei drugiego dnia odbędzie się prawdziwe show w wykonaniu DJ Lolity. Piątkowa impreza odbędzie się pod hasłem „Black is my birthday colour”. Początek o godz. 21:00. Do 22:00 za darmo wchodzą osoby zapisane z Facebooka. Bezpłatny wstęp do 22:00 mają także ci, którzy do klubu przyjdą ubrani na czarno. Dla pozostałych wstęp 10 zł. Ci, którzy w piątek będą obchodzić urodziny dostaną lożę gratis.

W sobotę odbędzie się impreza „White Party”. – Rok temu otwieraliśmy klub wraz z gościem specjalnym członkiem Wet Fingers – DJ Adamusem. A więc swoje pierwsze urodziny spędzimy z niemniej rozpoznawanym członkiem Wet Fingers – Mafia Mike – mówi Radek Ignatow.

Sobotnia impreza rozpocznie się o 21:00. Do 22:00 wstęp darmowy dla osób zapisanych na Facebooku. Lista zamykana jest o 19:00 w dniu imprezy. Bezpłatnie wejdą także osoby ubrane na biało oraz ci, którzy obchodzą w sobotę urodziny. Mogą wziąć ze sobą osobę towarzyszącą. Dla pozostałych wstęp 15 zł.

– Co do przyszłości, mamy oczywiście kilka fajnych pomysłów, ale nie chcemy na razie nic zdradzać. Niech to będzie niespodzianka – mówią przedstawiciele klubu Black&White.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama