Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Klub Dyskusyjny “Europa Wolności” odbędzie się w piątek (4 października) w hotelu Bristol w Rzeszowie. Gośćmi specjalnymi spotkania będą były prezydent RP Lech Wałęsa oraz były wicepremier i minister finansów Leszek Balcerowicz. 

Lech Wałęsa i Leszek Balcerowicz podczas spotkania w Rzeszowie będą promować książkę “Lech, Leszek, wygrać wolność”. Ta lektura to wywiad-rzeka z Balcerowiczem i Wałęsą, którą przeprowadziła Katarzyna Kolenda-Zalewska, dziennikarka TVN i TVN24.

Książka powstała na 30-lecie wolnej Polski. Wałęsa i Balcerowicz pytani o wolność zastanawiają się, czym ona jest, czy jest ona dana raz na zawsze? Były prezydent i wicepremier w rządzie Tadeusza Mazowieckiego zastanawiają się także nad tym, co doprowadziło o zmian ustrojowych w Polsce i jaką cenę zapłacili ci, którzy się o nich przyczynili? 

W Rzeszowie spotkanie z Lechem Wałęsą i Leszkiem Balcerowiczem odbędzie się w ramach Klubu Dyskusyjnego “Europa Wolności” w piątek (4 października) o godz. 18:00 w hotelu Bristol. Wstęp wolny. 

Organizatorami spotkania są europosłanka Platformy Obywatelskiej Elżbieta Łukacijewska, Fundacja FOR (Forum Obywatelskiego Rozwoju) oraz Instytut Lecha Wałęsy. Po spotkaniu będzie możliwość otrzymania autografów Lecha Wałęsy i Leszka Balcerowicza. 

(jg)

Zdjęcie: Materiały prasowe

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: