Zdjęcie: Materiały organizatorów

KnockOut Boxing Night 7 już 6 lipca! Największe wydarzenie sportowe lata – na stadionie Stali Rzeszów odbędzie się wielka gala boksu zawodowego. 

Knockout Boxing Night 7 odbędzie się na 75-lecie Stali Rzeszów. W pojedynku wieczoru wystąpi boksujący w kategorii ciężkiej, ulubieniec rzeszowskiej publiczności Łukasz Różański. Na przeciwko niego stanie wielki talent, znany z atomowego uderzenia –Izu Ugonoh.

Różański – niepokonany na zawodowym ringu zawodnik z Rzeszowa – do tej pory zanotował 10 zwycięstw, z czego aż 9 przez nokaut. Wygrywał m.in. z byłym mistrzem Europy Michaelem Sprottem i byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Albertem Sosnowskim. Teraz przyszedł czas na kolejny sprawdzian!

– Łukasz zawsze dostarcza w ringu wielu emocji i zawsze idzie po nokaut, a poprzednie gale w Rzeszowie pokazały, że u siebie może liczyć na fantastyczny doping. Spodziewamy się naprawdę gorącej atmosfery i ringowej wojny – mówi promotor lipcowej imprezy, Andrzej Wasilewski. 

Przeciwnika Łukasza Różańskiego nie trzeba przedstawiać – popularny „Izu” wraca po blisko rocznej przerwie od boksowania. Ma olbrzymi „głód boksu”, zatem fanów szermierki na pięści czeka niezwykle emocjonujące widowisko!

Podczas siódmej edycji gal z cyklu Knockout Boxing Night dojdzie także do elektryzująco zapowiadającej się konfrontacji pomiędzy utalentowanym Pawłem Stępniem i twardym Markiem Matyją. Pojedynek obu panów to gwarancja najwyższego poziomu bokserskiego i wielkich emocji.

75-lecie Stali Rzeszów zostanie dodatkowo okraszone występem aktualnego Mistrza Europy EBU – Kamila Szeremety, który zawalczy po raz pierwszy od udanej obrony pasa mistrzowskiego (w marcu 2019 pokonał we Francji faworyta miejscowej publiczności – Andrew Francillette).

Ponadto w ringu będziemy mieli okazję zobaczyć występ prawdziwego diamentu bokserskiego – Fiodora Czerkaszyna – który zaliczy tego wieczoru poważny sprawdzian bokserski. Jego przeciwnikiem będzie bardzo solidny Australijczyk – Wes Capper. Zawodnik z Antypodów nie przegrał od trzech lat. Będzie to, z pewnością, najtrudniejszy test dla mierzącego w tytuł Mistrza Świata, Czerkaszyna.

To nie koniec emocji – swój drugi występ na profesjonalnym ringu zaliczy Laura Grzyb, która zmierzy się z doświadczoną zawodniczką z Hiszpanii, a powracający między liny Mateusz Tryc sprawdzi bardzo niewygodnego zawodnika z Białorusi –Ivana Murashkina.

Organizatorzy zapowiadają najwyższy poziom sportowy i organizacyjny oraz kilka niespodzianek dla fanek i fanów – wszystko z okazji okrągłego jubileuszu utytułowanego rzeszowskiego klubu. Bilety są dostępne na stronie www.eBilet.pl. Ceny biletów od 25 zł. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama