Zdjęcie: Namysław Tomaka / Rzeszów News
Reklama

97-letnia kobieta zmarła na skutek zasłabnięcia podczas jazdy samochodem na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. 

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godz. 13:00. – 97-letnia kobieta była pasażerką samochodu. Kobieta w trakcie jazdy prawdopodobnie zasłabła. Samochód zatrzymał się przy przystanku autobusowym. Wezwano pogotowie. Kobiecie udzielono pomocy. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, zmarła – mówi Ewelina Wrona z podkarpackiej policji.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

11 KOMENTARZE

  1. Brzmi normalnie. Zastąpmy ostanie słowo pierwszego zdania. Niechby brzmiało tak: “Kobieta zasłabła w trakcie jazdy pociągiem”.
    Nie wygląda jakby była maszynistą…

  2. nagłówek i artykuł sugerują, że to ona prowadziła auto, do momentu gdy jest to wprost napisane. Może należałoby inaczej sformułować nagłówek, żeby nie sugerowal, że prowadziła auto a jechała jako pasażer? Panowie Dziennikarze – wymyślcie jak mogłoby to brzmieć sensownie.

  3. Ludzie, czytajcie. To nie książę Filip że jedną nogą na tamtym świecie i auto prowadzi, kobieta była pasażerka, nie kierowcą. Nieszczęście się stało i tyle, po co te komentarze…

  4. No i co jest w artykule takiego wyjaśniającego? Zgadzam się z komentującym wyżej. W pewnym wieku powinni zabronić jazdy samochodem. W tym przypadku nikomu innemu się nie stalo. Ale mogło

  5. Na litość – niby jakim zespołem chorobowym jest skutek zasłabnięcia? Wstęp do info to “wyżyny” dziennikarskiej polszczyzny!!!

Comments are closed.