Reklama

Policjanci z Rzeszowa zatrzymali 47-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Były wśród nich kokaina, amfetamina, mefedron.

W piątek policjanci z wydziału kryminalnego uzyskali informację o mężczyźnie mogącym posiadać znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna poruszający się skodą miał przebywać w rejonie ulicy Króla Kazimierza. Tam zatrzymali go funkcjonariusze. Okazał się nim 47-letni mieszkaniec Pabianic, przebywający aktualnie w Rzeszowie.

Mężczyzna nie przyznał się do posiadania narkotyków i odmówił ich dobrowolnego wydania. Policjanci przeszukali więc jego i samochód. Znaleźli woreczki foliowe, w których były różne substancje w postaci proszków, kryształków, suszu roślinnego. Mężczyzna został zatrzymany.

Kolejne narkotyki policjanci znaleźli w mieszkaniu zajmowanym przez 47-latka. W komendzie sprawdzili i zważyli zabezpieczone substancje. Wstępne badanie wykazało 26 gramów kokainy, 14,6 g mefedronu, 8,7 metadonu i niemal 6 g amfetaminy oraz kilkaset gramów innych substancji.

Wszystkie narkotyki policjanci wyślą do dalszych badań laboratoryjnych.

Śledztwo wszczęła Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów. Mężczyźnie przedstawiono zarzuty posiadania substancji odurzających. W poniedziałek Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec 47-latka dozór policji połączony z zakazem opuszczania kraju.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: