Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Rzeszowska formacja The Freeborn Brothers wystąpi podczas charytatywnego koncertu kolęd, który w niedzielę 20 stycznia odbędzie się w Centrum Handlowym Plaza Rzeszów.

Koncert pt. „Kolędy Świata” to kolejny element akcji charytatywnej „Noworoczna Paka Dobroci”. Plaza już drugi rok z rzędu wspiera mieszkańców Domu Pomocy Społecznej dla osób w Podeszłym Wieku oraz Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Rzeszowie. Plaza wraz z kawiarnią Sztuka Wyboru zbiera dary dla podopiecznych rzeszowskiego DPS-u.

Każdy, kto włączy się w akcję i przyniesie produkty z listy zamieszczonej na stronie www.plazarzeszow.pl lub prezent od serca otrzyma w zamian bilet na wyjątkowy koncert. Upominki można wymienić na bilety dostępne w Biurze Administracji Plazy od 10:00 do 17:00 (od poniedziałku do piątku) i w Sztuce Wyboru na I piętrze Centrum.

W tym roku dla wszystkich wspierających DPS zagra znana rzeszowska formacja The Freeborn Brothers, którą niedawno mogliśmy posłuchać podczas koncertu sylwestrowego na Rynku w Rzeszowie. Gościem koncertu będzie Diana Cecierska, uczestniczka 9. edycji programu The Voice of Poland oraz półfinalistka programu „Mam Talent”.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Koncert w ramach „Noworocznej Paki Dobroci” odbędzie się 20 stycznia w Plaza Rzeszów o godzinie 19:00. Ilość biletów na koncert jest ograniczona.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama