Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

W klimacie lat 60. i 70. będzie można pobawić się w kolejnej edycji „Domówki u Janusza”, która odbędzie się w najbliższą środę (26 września) w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury. Motywem przewodnim imprezy będzie kolor żółty.

Do tej pory odbyły się trzy „Domówki u Janusza”: „Disco w stylu 80.”, „Legendy Rocka” i „Letnie klimaty”. Nowy cykl wydarzeń organizowanych przez Rzeszowski Inkubator Kultury został bardzo pozytywnie przyjęty i cieszy się dużym zainteresowaniem. 

Kolejna „Domówka” odbędzie się w środę (26 września) w klimacie lat 60. 70., a motywem przewodnim będzie kolor żółty. Poprowadzi ją tradycyjnie Mateusz Błoniaż aka DJ Mundy. „Domówka u Janusza” rozpocznie się o 20:30 i potrwa do 22:30.

Wstęp na „Domówkę” jest bezpłatny. Mile widziane podczas potańcówki są także kostiumy. Tym razem organizatorzy zachęcają do założenia żółtych kostiumów. Dla najlepiej przebranej osoby organizatorzy przewidują Order Janusza Imprezy.

Podobnie jak przy kinie plenerowym, podczas „Domówki” organizatorzy będą serwowali orzeźwiające napoje w ramach projektu Społecznej Lemoniady. Kupujący sam wycenia produkt i płaci za niego, tyle ile jest w stanie zaoferować. Należy przyjść ze swoim kubkiem lub zaopatrzyć się w szklany słoiczek na miejscu.

„Domówka” odbędzie się w siedzibie Estrady Rzeszowskiej, w historycznym miejscu, dawnym domu Edwarda Janusza przy ul. Jagiellońskiej 24.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: