Zdjęcie: Fundacja na Tropie
Reklama

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie znów poszukuje 16-letniej Anny Kwolek, mieszkanki Niechobrza. Dziewczyna zaginęła 7 listopada. 

To już drugie w ostatnich miesiącach zaginięcie Anny Kwolek, która aktualnie jest podopieczną jednej z placówek wychowawczych na terenie Rzeszowa. 16-latka jest znana rzeszowskiej policji, zaginęła także w sierpniu br., po dwóch dniach została odnaleziona. 

Anna Kwolek ponownie jest poszukiwana, tym razem zaginęła 7 listopada, o czym poinformowała Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka, pomagająca na co dzień w odnalezieniu osób zaginionych. 

Jak wynika z komunikatu fundacji, Anna Kwolek 7 listopada, około godz. 14:00, wyszła z Zespołu Szkół Gospodarczych im. Spytka Ligęzy w Rzeszowie. Do placówki wychowawczej już jednak nie wróciła. 

– Zaginięcie dziewczyny zgłosili nam tego samego dnia po godz. 21:00 wychowawcy – mówi podinsp. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, której kryminalni poszukują Anny Kwolek.

16-latka do tej pory nie wróciła do placówki wychowawczej i urwała kontakt z bliskimi. – Z informacji, jakie posiadamy, wynika, że dziewczyna jest na terenie Rzeszowa i nie doszło do przestępstwa na jej szkodę – dodaje rzecznik Szeląg. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Fundacja Na Tropie twierdzi, że życie i zdrowie Anny Kwolek jest zagrożone – dziewczyna przyjmuje regularnie leki.

W dniu zaginięcia nastolatka miała na sobie ciemne, przetarte spodnie dżinsowe i czarną bluzę bez kaptura. Anna Kwolek ma ok. 164 cm wzrostu, zielone oczy, ciemne blond włosy – do łopatek, waży ok. 70 kg.

Na informacje o miejscu pobytu 16-latki czeka KMP w Rzeszowie pod numerem telefonu: 47 821 33 10. Można też dzwonić pod numer alarmowy – 112 lub kontaktować się z Fundacją Na Tropie: 663 556 117. – Gwarantujemy anonimowość – zapewnia fundacja. 

Zdjęcie: Fundacja na Tropie

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama