Na mieszkańców Rzeszowa znów spadnie kolorowy „deszcz” proszków holi. Impreza odbędzie się w najbliższy piątek (19 sierpnia) na stadionie Resovii.

To już druga na tegorocznych wakacjach impreza w Rzeszowie podczas której mieszkańcy będą obsypani proszkami holi. Pierwsza odbyła się 23 lipca na rzeszowskich bulwarach. Zdjęcia z Festiwalu Kolorów możecie zobaczyć TUTAJ.

W piątek na stadionie Resovii przy ul. Wyspiańskiego 22 odbędzie się Festiwal Holi Day, który obejmuje 40 polskich miast.

– Magia zabawy już niedługo w Rzeszowie! Baw się, obrzucaj proszkami holi i tańcz przy muzyce najlepszych DJ-ów! – zachęcają organizatorzy do udziału w imprezie.

Holi Day rozpocznie się o godz. 17:00. Wstęp bezpłatny. Nie ma ograniczeń wiekowych. Na uczestników kolorowej zabawy czekać będą kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary nerdy, zjeżdżalnia dmuchana i 12 kolorów holi do wyboru. Wyrzuty kolorów zaplanowano na godzinę 17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 19:30 i 20:00.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Proszki holi są całkowicie bezpieczne dla skóry, włosów oraz ubrań. Z łatwością można usunąć je przy pomocy wody, a odzież wystarczy wyprać.

Moda na kolorowe szaleństwo przywędrowała do Polski z Indii. Tam Święto Holi zapowiada pożegnanie zimy oraz rozpoczęcie wiosny. Rozrzucany podczas zabawy proszek to stworzony z naturalnych składników kolorowy puder. Uzyskuje się go z roślin rosnących w Indiach.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama