Zdjęcie: materiały Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie

Komisariat Policji I w Rzeszowie poszukuje zaginionego 39-letniego Krzysztofa Grabowskiego. Mieszkaniec Krasnego ostatni raz był widziany 3 lipca br.

Jak poinformowała rzeszowska policja, Krzysztof Grabowski 3 lipca wyjechał z Dworca Głównego PKS w Rzeszowie autokarem. Miał jechać do pracy w Holandii. Ostatni raz był widziany w Opolu, gdzie wysiadł z autokaru.

– Zostawił w nim bagaż. Żona mężczyzny, po 29 godzinach zaniepokojona, że od męża nie ma wiadomości, czy dotarł na miejsce, powiadomiła nas o zaginięciu 39-latka. Mężczyzna nie ma przy sobie nawet telefonu – mówi asp. sztab. Magdalena Żuk z rzeszowskiej policji.

Krzysztof Grabowski do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja podała rysopis zaginionego mieszkańca Krasnego. Ma on ok. 180 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy krótkie z widoczną siwizną, nos prosty, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne.

Policja nie posiada informacji, jak może być ubrany Krzysztof Grabowski. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać 39-latek, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji I w Rzeszowie, al. Rejtana 34 lub telefonicznie pod numerem: 47 821 38 37 lub z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 47 821 33 11 lub 112.

To kolejna osoba w ostatnich dniach poszukiwana przez rzeszowskich policjantów. 7 lipca br. zaginął 71-letni Aleksander Świst, mieszkaniec Rzeszowa.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama