Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują 40-letniego Mariusza Możdżeń, mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna zaginął we wtorek, 22 listopada br.  

Jak poinformował podinsp. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji, Mariusz Możdżeń wyszedł z domu we wtorek, do tej pory nie wrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. – O zaginięciu mężczyzny powiadomieni w czwartek – mówi rzecznik Szeląg. 

W piątek policja opublikowała zdjęcie i rysopis zaginionego 40-latka z Rzeszowa. Mężczyzna ma około 182 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy – krótkie z dużymi zakolami, oczy – ciemne, nos – prosty, uszy – średnie, uzębienie – pełne. Może mieć kilkudniowy zarost.

Zdjęcie: materiały Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie

Policja nie posiada informacji, jak Mariusz Możdżeń był ubrany w dniu zaginięcia. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Każdy, kto wie gdzie może przebywać mężczyzna lub pomóc w jego odnalezieniu, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Rzeszowie (ul. Jagiellońska 13), osobiście lub telefonicznie pod numerami: 47 821 32 24, 47 821 33 10 albo 112.

To już kolejne zaginięcie w Rzeszowie w ostatnich dniach. Nadal jest poszukiwany 67-letni Wiesław Skuba, który zaginął 12 listopada br

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama