W najbliższy piątek (12 czerwca) w Rzeszowie odbędzie się kolejny koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorej na raka 1,5-rocznej Karolinki.

To już drugi koncert w ostatnim czasie w Rzeszowie na rzecz Karolinki, córki pochodzącej z Rzeszowa skrzypaczki Katarzyny Ślemp de Sanchez, aktualnie występującej w Filharmonii Gorzowskiej i United Chamber Orchestra. 30 maja w WDK zagrali Ratatam i Karczmarze na nowo.

Potrzeba 400 tys. zł

W piątek będzie kolejny koncert „Gramy dla Karolinki”, tym razem w rzeszowskim klubie LUKR w Millenium Hall. Zagrają M Trio w składzie Magdalena Kocój (wokal), Tomek Drachus (klawisze), Kuba Szturm (gitara) oraz półfinaliści programu „Mam Talent” duet Kuba & Sabina.

Gościem specjalnym wieczoru będzie pochodzący z Rzeszowa Krzysztof Napiórkowski, wokalista, pianista, kompozytor i autor tekstów. Podczas koncertu będzie można usłyszeć kompozycje z jego trzeciej płyty m.in. przebój „Wszystko gdzieś w nas”, doskonale znany słuchaczom radiowej „Trójki”.

Początek koncertu o godz. 19:00. Wstęp na imprezę nie jest biletowany. Przy wejściu do klubu ustawiona zostanie skarbonka, do której będzie można wrzucić wolne datki. Cały dochód z imprezy przekazany zostanie na leczenie dziewczynki. Potrzeba 400 tys. zł. Rodziny nie stać na tak drogą terapię.

Karolinka po dwóch chemioterapiach

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

1,5-roczna Karolinka choruje na śmiertelnego raka mózgu o nazwie Choroid plexus carcinoma.

„Zbierzemy kwotę, by ta dzielna Kruszyna mogła dalej walczyć o życie za granicą. W Polsce przeszła już 2 męczące i wyniszczające organizm chemioterapie. Lekarze proponują 4 kolejne sesje i na tym poprzestają” – informują pomysłodawcy piątkowego koncertu.

W akcje pomocy Karolince włączyli się znajomi i przyjaciele Katarzyny Ślemp de Sanchez.

Leczenie dziecka można wspomóc także za pośrednictwem strony zrzutka.pl/karolinkasanchezslemp. Cały czas akcja wspierana jest poprzez aukcje i profil na Facebooku.

Leczenie Karolinki można wspomóc przelewając pieniądze na konto Fundacji Asante, która zrzekła się pobierania prowizji. Nr konta: 02 1140 2017 0000 4202 1195 4700 z dopiskiem: dla Karolinki.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama