Reklama

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje drugie spotkanie informacyjne dla kandydatów do pracy w rzeszowskiej filii firmy G2A. Mogą w nim wziąć udział bezrobotni i wszystkie osoby zainteresowane warunkami pracy u światowego lidera sprzedaży usług cyfrowych.

G2A jest liderem branży gier komputerowych. Na co dzień firma współpracuje z takimi gigantami jak Google, Twitter, czy Pay Pal. 29 lipca w Rzeszowie po raz pierwszy spotkanie z osobami, które są zainteresowane pracą na stanowisku specjalista ds. obsługi klienta.

Praca w G2A polega na obsłudze klientów poprzez e-mail i chat, a także dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy, pomoc w zakresie aktywacji kodów do gier komputerowych czy rozwiązywanie kwestii związanych z płatnościami.

W lipcowym spotkaniu wzięło udział 60 osób.

– Z przekazanych nam informacji wynika, że zdecydowana większość uczestników weźmie udział we właściwym procesie rekrutacyjnym w firmie G2A – mówi Mateusz Kutrzeba, wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

– Rekruterzy podchodzili indywidualnie do każdego kandydata, pojawiło się wiele dodatkowych ofert na różne stanowiska pracy. Cieszy fakt, że mieszkańcy Podkarpacia posiadają wiedzę, umiejętności i chęci do pracy w nowych branżach biznesu. Szacujemy, że w piątkowym spotkaniu weźmie udział jeszcze większa liczba osób niż ostatnio – podsumowuje Kutrzeba.

Bo to właśnie w najbliższy piątek (26 sierpnia) odbędzie się po raz drugi spotkanie z osobami, które chciałyby zostać w G2A specjalistami ds. obsługi klienta.

Od kandydatów oczekiwana jest bardzo dobra obsługa komputera, wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność pracy w grupie, podstawowa znajomość języka angielskiego oraz znajomość innego, drugiego języka obcego na poziomie bardzo dobrym.

Firma poszukuje osób posługujących się językiem francuskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim czy włoskim. G2A planuje do końca bieżącego roku zatrudnić 300 specjalistów z różnych dziedzin. Liczba pracowników firmy zmienia się bardzo dynamicznie, w zeszłym miesiącu w rzeszowskiej filii pracowało 670 specjalistów z 41 krajów, mówiących 24 językami.

G2A dodatkowo oferuje pracownikom m.in. przerwy w formie gier konsolowych, bilarda czy tenisa stołowego, zapewnia owoce i posiłki w czasie pracy, a także wspiera naukę języków obcych, aż po hindi i mandaryński.

O dodatkowych korzyściach, osoby zainteresowane pracą dowiedzą się na piątkowym spotkaniu, które ma charakter informacyjny. WUP uważa, że warto na nie przyjść niezależnie od spełniania kryteriów rekrutacyjnych G2A.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Rzeszów przy ul. Langiewicza 15 w Rzeszowie. Początek o godz. 10:00. Będzie w nim uczestniczył specjalista ds. rekrutacji i lider działu sprzedaży z firmy G2A, a także doradcy zawodowi WUP w Rzeszowie, którzy pomogą uczestnikom dostosować dokumenty aplikacyjne do wymagań pracodawcy, a także przygotować się do właściwych rozmów.

Ilość miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać swoją chęć udziału w spotkaniu pod numerem telefonu: (17) 773 70 88. G2A prosi o przyjście się z dokumentami aplikacyjnymi (CV oraz listem motywacyjnym) z załączeniem klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Ciekawe. Mieli dawać znać w ciągu tygodnia o decyzji (nawet negatywnej). Do dzisiaj cisza. Czyli nie szanują danego słowa i ludzi którzy przychodzą.

Comments are closed.