Już po raz siódmy w tym roku Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie poszukuje chętnych do pracy w Wielkiej Brytanii. Rekrutacja dotyczy stanowiska pracownika magazynu.

Spotkanie z kandydatami odbędzie się 22 września (czwartek). Oferta pracy jest skierowana do chętnych w każdym wieku i dotyczy pracy w miejscowościach w środkowej Anglii. Jedynym wymaganiem jest pozwalająca na komunikację znajomość języka angielskiego. Za godzinę pracy można zarobić 7-8 funtów.

O pomoc w naborze pracowników WUP został poproszony rzez swojego brytyjskiego partnera.

– Oferuje chętnym kontrakt na czas nieokreślony oraz zapewnia pomoc w zakresie płatnych szkoleń w godzinach pracy, wsparcie przy zakładaniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia czy przy zakwaterowaniu – mówi Wojciech Woś, doradca EURES w WUP w Rzeszowie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać do Wojciecha Wosia na adres e-mail: wwos@wup-rzeszow.pl, lub kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu – (17) 850 92 23.

Rekrutacja do pracy w Wielkiej Brytanii jest prowadzona w ramach usług sieci EURES, dotyczącej międzynarodowego poradnictwa i pośrednictwa zawodowego. Wszystkie zagraniczne oferty pracy znajdują się na Europejskim Portalu Mobilności Zawodowej.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama