Kolizja w Rzeszowie z udziałem pięciu samochodów. Nie ma rannych osób

5
Reklama

Pięć samochodów uczestniczyło w kolizji, do której doszło w poniedziałek po południu na skrzyżowaniu alei Powstańców Warszawy z ulicą Graniczną w Rzeszowie.

 

Do zdarzenia doszło ok. godz. 14:30. – Kierujący peugeot partnerem najechał na tył volkswagena golfa, ten na toyotę, toyota w citroena, a ten w skodę. Nikomu nic się nie stało. Wszyscy kierujący byli trzeźwi – mówi Anna Klee z podkarpackiej policji.

Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia na lewoskręcie do hipermarketu Tesco oraz na lewym pasie ruchu. Krótkie nagranie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od Oskara, Czytelnika Rzeszów News. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. Niesamowitym jest jak taki wypadek potrafi wpłynąć na ruch… Dwa pasy były wolne i śmiało można było nimi jechać, wpuszczając tych z lewego na zamek błyskawiczny, no ale po co! Lepiej przecież toczyć się 15km/h i gapić co to się nie podziało bo przynajmniej będzie o czym sąsiadowi i Grażynie w domu opowiadać. Ludzi opanujcie się! Jeśli jesteście tak ciekawi co się dzieje jak stuknie się parę samochodów to pooglądajcie to sobie na internecie, a nie blokada ruchu w całym mieście. Najlepsze jest to że wszyscy w tym korku stoją i wściekają się na innych, ale jak się dojedzie to miejsca zatoru to nagle większość zapomina co ten korek powoduje, bo ważniejsze jest popatrzeć.

  2. “Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia na lewoskręcie do hipermarketu Tesco oraz na lewym pasie ruchu”… a o korku od Przemysłowej w którym się stoi prawie 2 godz to nikt nie wspomni?

Comments are closed.