Reklama

Będzie bardzo, bardzo, bardzo kolorowo i wesoło, bo na rzeszowskich bulwarach w sobotę (23 lipca) odbędzie się znany w Polsce Festiwal Kolorów.

Festiwal Kolorów, ten oficjalny, będzie gości w Rzeszowie po raz pierwszy. Ideą imprezy jest wspólne wyrzucenie w górę specjalnych proszków holi.  Ważne jest, by tę czynność uczestnicy zabawy wykonali równocześnie.

„Dowódca” akcji  ze sceny rozpocznie odliczanie, a gdy je zakończy, kolorowa chmura uniesie się nad uczestnikami. Będzie ona później powoli opadać na osoby biorące udział w zabawie, dzięki czemu nikt nie będzie już szarobury.

Specjalne proszki holi będą rozdawane podczas sobotniej imprezy za darmo. Organizatorzy przestrzegają, aby nie pozyskiwać ich z innych, niepewnych źródeł, ponieważ te nieatestowane mogą wywołać np. poważne reakcje uczuleniowe.

Organizatorzy deklarują również, że oficjalne proszki Festiwalu są wykonane z naturalnych składników, mają odpowiednie atesty i nie powinny zaszkodzić nawet małym dzieciom.

Co więcej, podczas zabawy nie trzeba się bać o swoje ubrania, ponieważ kolorowe plamy powinny zejść z nich po zwykłym upraniu w pralce. Bezpieczna jest również skóra i włosy. Wystarczy zwykład kąpiel, aby usunąć kolorowe plamy.

Oprócz zabawy proszkami holi, na mieszkańców Rzeszowa będzie czekać również strefa gastronomiczna, specjalny plac dla dzieci, lunapark, zabawa bańkami mydlanymi, malowanie twarzy oraz konkursy podczas których uczestnicy będą mogli wygrać gadżety sponsorów oraz różnego rodzaju drobiazgi.

Kolorowe szaleństwo rozpocznie się o godz. 16:00 na bulwarach. Mieszkańcy Rzeszowa wcześniej proszkami holi bawili się chociażby podczas KultURaliów na festiwalu „ColoUR it!”.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.