Uczniowie II Liceum im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie zapraszają na Mikołajkowy Koncert Charytatywny. Impreza odbędzie się 6 grudnia w Auli II LO o godzinie 10.40 i potrwa do godz. 15. Na scenie wystąpią rockowi artyści: Cardio, Radius, Insani, Ashes Of Souls.

Będą także rzeszowscy raperzy: Detox, Masło, Kamska & 3pka crew, RJG – Kenobi, Adq, DJ Pecet, Kacu oraz Willow Records. W trakcie koncertu zostanie przeprowadzona mikołajkowa loteria z nagrodami. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na potrzeby jednej z uczennic szkoły oraz Strzyżowskiego Domu Dziecka.

Koncert jest efektem ponad dwumiesięcznej współpracy 9-osobowej ekipy projektowej. Uczniowie przeszli wcześniej przez szkolenia z zakresu kreatywności, współpracy w grupie, zarządzania projektem, finansowania i promocji. Następnie pod okiem swoich opiekunów merytorycznych przygotowali m.in. plakaty i inne materiały promocyjne, a także ofertę sponsorską w celu uzyskania dodatkowego wsparcia na realizację ich inicjatywy.

– Trwają intensywne prace w pozostałych pięciu placówkach, które podjęły się współpracy z „Młodzieżą {dla} Miasta” – informuje Aleksandra Ciemierkiewicz, współorganizator koncertu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

13 grudnia  o godz. 13 w Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu odbędzie się KONCERT ŚWIĄTECZNY. Dochód ze sprzedaży biletów, tak jak w przypadku II LO w Rzeszowie, zostanie przeznaczony na potrzebujących uczniów z ZSDGiL w Jarosławiu.

Z kolei 21 grudnia od 10 do 12 na ternie Rzeszowa będzie miała miejsce muzyczna gra miejska. „Rytm Miasta” to inicjatywa, która zrodziła się wśród uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama