Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Daria Zawiałow nie wystąpi na 29. Rzeszowskich Juwenaliach. Jej struny głosowe odmówiły posłuszeństwa. 

Po ostatnim koncercie Darii Zawiałow w Warszawie, jej struny głosowe całkowicie zaniemogły, o czym wokalistka poinformowała w mediach społecznościowych. Lekarz zalecił jej kategorycznie zakaz śpiewania w najbliższym czasie.

Zawiałow odwołała swoje cztery najbliższe koncerty: we Wrocławiu, w Lublinie, Brukseli i Rzeszowie. „Jest to niewiarygodnie trudna decyzja, ale chcąc być z wami całe lato, muszę zadbać o wyleczenie mojej krtani i strun, w końcu odpocząć i zregenerować się” – napisała.

„Przepraszam was z całego serca” – zwróciła się do fanów Daria Zawiałow, która w Rzeszowie miała wystąpić 10 maja na 29. Rzeszowskich Juwenaliach. Występ Zawiałow był planowany na głównej scenie o godz. 21:10. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

„Jej nieobecność jest niewątpliwie dużą stratą dla naszego widowiska, którego była jedną z najbardziej oczekiwanych gwiazd” – napisali z kolei organizatorzy Rzeszowskich Juwenaliów. Szybko znaleźli godne zastępstwo. Za Darię Zawiałow wystąpi Monika Brodka. 

„Jesteśmy przekonani, że Monika swoim występem zachwyci publiczność i dostarczy niezapomnianych wrażenia” – dodają organizatorzy imprezy, którzy mają nadzieję, że Daria Zawiałow wystąpi na Rzeszowskich Juwenaliach za rok. 

29. Rzeszowskie Juwenalia odbędą się w dniach 10-11 maja na terenie miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. Rozpiskę godzinową koncertów na trzech scenach (głównej, hip hop i One Stage) znajdziecie TUTAJ

Fot. Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News. Na zdjęciu Monika Brodka

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama