Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Eleni

Koncert Eleni, jednej z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej, otworzy tegoroczne Senioralia Rzeszowskie. Artystka wystąpi w najbliższą sobotę, 3 września, na Rynku. 

Koncert Eleni rozpocznie się o godz. 16:00. Po nim, o 18:00, korowód seniorów z Rynku wyruszy do Parku Jedności Polonii z Macierzą, gdzie o 18:30 rozpocznie się kolejna edycja znanej i lubianej potańcówki miejskiej.

Senioralia Rzeszowskie organizuje Rzeszowski Dom Kultury we współpracy z Rzeszowską Radą Seniorów oraz Wydziałem Polityki Społecznej Urzędu Miasta Rzeszowa. Senioralia mają integrować najstarszych mieszkańców Rzeszowa. 

We wrześniu odbędzie się prawie 30 bezpłatnych wydarzeń o charakterze kulturalnym, edukacyjnym i rozrywkowym.

Senioralia Rzeszowskie otworzy koncert Eleni, jednej z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej, która nagrała ponad 20 płyt w milionowych nakładach, zdobywając aż osiem „Złotych Płyt” oraz dwie „Platynowe Płyty”.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W trakcie otwarcia senioraliów, seniorom zostanie symbolicznie przekazany klucz do bram miasta, zaprezentują się również laureaci pierwszej edycji rzeszowskiego konkursu „Miejsce Przyjazne Seniorom”.

W Parku Jedności Polonii z Macierzą, oprócz potańcówki miejskiej, będą także stoiska organizacji pozarządowych oraz specjalna prelekcja Stowarzyszenia Manko pt. „Stop manipulacji, nie daj się oszukać”. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Pełny program Rzeszowskich Senioraliów 2022 znajdziecie TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama