Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Natasza Urbańska

Imprezę poprowadzi Robert Janowski, a gwiazdą będzie Natasza Urbańska. Od poniedziałku można kupować bilety na koncert. 

W dniach 12-13 kwietnia br. w Rzeszowie odbędzie się Finał 9. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, którego organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury.

RDK po raz drugi zaprasza na Koncert Galowy z udziałem laureatów oraz gwiazd festiwalu „Piosenkę w Meloniku” poprowadzi Robert Janowski. Koncert odbędzie się w sobotę 13 kwietnia o godzinie 18:00 w sali koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83.

Bilety w cenie 50 zł od poniedziałku (11 marca) można kupować w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a oraz na www.rdk.rzeszow.pl i biletyna.pl.

Gwiazdą tegorocznego Koncertu Galowego będzie Natasza Urbańska – wokalistka, tancerka oraz aktorka teatralna i filmowa związana z teatrem muzycznym Studio Buffo. Artystka wcieliła się m.in. w postać Anki w kultowym musicalu „Metro” oraz Poli Negri w „Policie” – pierwszym na świecie musicalu 3D napisanym specjalnie dla niej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

W jury festiwalu, które będzie oceniać jego uczestników, oprócz wspomnianego Roberta Janowskiego i Nataszy Urbańskiej, znajdzie się jeszcze Olga Boczar – wokalistka, flecistka, songwriterka, pedagog oraz doktor wokalistyki. 

Festiwal odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych: 13-15 lat, 16-18 lat oraz 19 i więcej lat, a zdobywca Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł. W ciągu ośmiu lat istnienia festiwalu, wystąpiło na nim blisko 600 wokalistów z ponad 100 polskich miast. 

Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu jury festiwalu: Robert Janowski, Natalia Urbańska i Olga Boczar. Grafika: Maciej Brzana / Rzeszów News

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama