Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Bezpłatne zaproszenia na Koncert Główny Europejskiego Stadionu Kultury 2021 w Rzeszowie dla osób niezaszczepionych na COVID-19 rozeszły się w kilkadziesiąt minut

Internetowa rejestracja wystartowała w poniedziałek (14 czerwca) o godz. 12:00. Bezpłatne zaproszenia rozeszły się bardzo szybko. Estrada Rzeszowska tuż po 13:30 poinformowała, że nie ma już wolnych miejsc. Limit zaproszeń dla osób niezaszczepionych na COVID-19 wynosił 250.

Z kolei zaszczepionych osób będzie się mogło bawić znacznie więcej, bo aż 5750. Te osoby na miejscu imprezy będą wypełniały stosowne oświadczenia. Koncert Główny ESK 2021 na żywo będzie mogło obejrzeć maksymalnie 6000 widzów. W tym roku najważniejsza część trzydniowej kulturalnej imprezy odbędzie się w Parku Sybiraków. 

ESK 2021 odbędzie się w dniach 25-27 czerwca. Koncert Główny zaplanowano w pierwszy dzień. Rozpocznie się on o godz. 20:00. Na początek Roxie Węgiel, a dalej kolektywy – Sylwia Grzeszczak i Jamala, Margaret i Kalush, Grubson i Dakhabrakha oraz Krzysztof Zalewski i Nizkiz, a na finał projekt Anawa 2020.

ESK 2021, któremu patronuje Rzeszów News, to nie tylko Koncert Główny. W ciągu trzech dni odbędzie się kilkadziesiąt różnych wydarzeń związanych z tańcem, muzyką, teatrem i performance. Pełny program imprezy znajdziecie TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama