Zdjęcie: Materiały prasowe

Rzeszów znalazł się na liście polskich miast, w których Varius Manx będzie świętował 30-lecie swojego istnienia. Na scenie Filharmonii Podkarpackiej wystąpi wspólnie z Kasią Stankiewicz.

Koncert odbędzie się 17 października o godz. 18:00. Zespół Varius Manx działa już od 30 lat, a podczas ich koncertów sale wciąż są wypełnione po brzegi. Jubileuszowa trasa koncertowa to okazja, by posłuchać na żywo największych hitów z ostatnich trzech dekad.

W jubileuszową trasę koncertową zespół Roberta Jansona i braci Marciniaków rusza razem z Kasią Stankiewicz, która była stałą wokalistką grupy w latach 1996-2000, w 2015 r. powróciła ona do współpracy z zespołem.

Utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenia, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”? „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków.

Bilety na październikowy koncert Varius Manx i Kasi Stankiewicz w Rzeszowie są już w sprzedaży. Ceny zaczynają się od 120 zł. Do kupienia na stronie kupbilecik.pl – TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama