Reklama

Weekend w Rzeszowie zapowiada się koncertowo. W piątek (3 października) „Pod Palmą” wystąpi popularny raper O.S.T.R., a w sobotę (4 październik) w Filharmonii Podkarpackiej akustyczny koncert zespołu Hey.

[Not a valid template]

 

Koncert Adama Ostrowskiego, czyli „Ostrego”, będzie pierwszym po wakacyjnej przerwie klubu „Pod Palmą”. „Ostry” to jeden z najbardziej znanych w Polsce raperów i freestyle’owców, który na swoim koncie ma 14 albumów solowych. Ma za sobą współpracę z m.in. Michałem Urbaniakiem, Tede czy grupą Sweet Noise, której lider „Glaca” pochodzi z Rzeszowa.

Koncert „Ostrego” rozpocznie się o godz. 19:00. Poprzedzą go występy Wielkiego Formatu i Gierasa. Bilety w cenie 30 i 35 zł.

Natomiast w sobotę (4 października) w Filharmonii Podkarpackiej po raz kolejny pojawi się grupa Hey z Kasią Nosowską na czele. Po sukcesie wiosennych koncertów, zespół w odpowiedzi na apel fanów, znów postanowił wyruszyć w trasę z akustycznymi wersjami swoich największych przebojów.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Poszerzony o zaprzyjaźnionych muzyków zespół wykona dobrze znane utwory w nowych aranżacjach. Repertuar z wcześniejszej trasy Unplugged zostanie wzbogacony o najpopularniejsze utwory z dwóch ostatnich albumów „Miłość!, Uwaga!, Ratunku!, Pomocy” oraz „Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan”.

Początek koncertu o godz. 19:30. Są jeszcze do nabycia pojedyncze bilety w cenie 90 i 120 zł. Warto się pospieszyć!

eMKa

Reklama