Zdjęcie: ITAKA
Reklama

Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach zakończyła akcję poszukiwawczą 18-letniego Konrada S. Młody mężczyzna został odnaleziony.

– 18-latek został odnaleziony w piątek w jednym z holenderskich szpitali- poinformował nas sierż. sztab. Wojciech Tobiasz, rzecznik KPP w Ropczycach. Konrada odnaleziono w Hadze. Jego rodzina już została o tym powiadomiona. 

Na razie nie wiadomo, czy Konradowi S. coś poważnego się stało. Mieszkaniec Glinika (gmina Wielopole Skrzyńskie) był poszukiwany od 20 grudnia br. Cztery dni wcześniej, 16 grudnia, był po raz ostatni widziany w Veenendaal-De Klomp w holenderskiej prowincji Geldria.

Konrad S. we wrześniu br. wyjechał do pracy w Holandii. Miał dotrzeć do Rotterdamu. Gdy rodzina straciła kontakt z 18-latkiem, powiadomiła policję. Konrada poszukiwała zarówno polska, jak i holenderska policja. O pomoc w odnalezieniu mężczyzny apelowała ITAKA.

Podczas świąt Bożego Narodzenia w internecie pojawiały się informacje, że Konrad S. był widziany w Rzeszowie w okolicach dworca PKP. Policja jednak tego nie potwierdzała. Akcja poszukiwawcza w piątek, 27 grudnia, została zakończona.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: