Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Policjantom udało się odnaleźć 24-letnią Martę J. z Walawy pod Przemyślem. Kobietę zauważył wcześniej jeden z kierowców. 

Marta J. została odnaleziona we wtorek ok. godz. 22:00 w okolicach Dubiecka. Jechała fiatem bravo. – Zauważył ją jeden z kierowców, jadący od miejscowości Wapowce w kierunku Dubiecka. Skojarzył numer rejestracyjny auta, który był podawany w komunikatach o zaginięciu kobiety – mówi podkom. Marta Fac z przemyskiej policji.

Kierowca powiadomił policję. Niedługo później funkcjonariusze z komisariatu w Dubiecku zatrzymali Martę J. do kontroli. – Kobiecie nic nie jest, jest cała i zdrowa. Nie zamierza kontaktować się z rodziną, ma do tego pełne prawo, jest osobą dorosłą – dodaje podkom. Fac.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

24-letnia Marta J. była poszukiwana od poniedziałku, 16 grudnia. Tego dnia ok. godz. 7:45 wyjechała z Hotelu Arłamów w kierunku Przemyśla. Kobieta nie wróciła do domu, nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi, którzy postanowili powiadomić policję. Akcja poszukiwawcza już się zakończyła. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama