Koniec z darmowym parkowaniem przed rzeszowskim MediaMarkt

Reklama

Zła wiadomość dla klientów MediaMarkt przy alei Rejtana w Rzeszowie. Od piątku (1 lipca) parking popularnej sieci sklepów RTV i AGD będzie płatny.

 

Zdjęcia: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Patrycjusz Młodzikowski, starszy koordynator ds. sprzedaży w MediaMarkt Rzeszów, przekonuje, że wprowadzenie płatnego parkowania to efekt skarg klientów, którzy narzekali, że nie mogą znaleźć wolnych miejsc postojowych przed sklepem. 

Darmowe parkowanie będzie tylko przez pierwsze półtorej godziny, za kolejną godzinę trzeba zapłacić 3 zł, potem każda następna godzina wiąże się z opłacą 5 zł. Kto nie zapłaci za parkowanie, musi się liczyć z „opłatą dodatkową” w wysokości aż 180 zł (do 21 dni).

Jeżeli ktoś ureguluje opłatę w ciągu 7 dni, to zostanie ona obniżona do 95 zł. Parkometry już zamontowano, ale będą obowiązywały od piątku, 1 lipca. – Żeby użytkownicy parkingu mogli przyzwyczaić się do wprowadzonej zmiany – tłumaczy Patrycjusz Młodzikowski.

Płatne parkowanie będzie przez 7 dni w tygodniu i przez całą dobę. – Nowa organizacja parkingu ma na celu zapewnienie klientom sklepu możliwości łatwego zaparkowania i dostępu do oferty MediaMarkt, zgodnie z przeznaczeniem parkingu – dodaje Młodzikowski. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama