Fot. Materiały prasowe
Reklama

Krajowa Rada Radców Prawnych ogłosiła XV edycję konkursu „Kryształowe Serce Radcy Prawnego”. Wśród kilkudziesięciu startujących w konkursie prawników, jest także kandydat z Rzeszowa – Hubert Guz.

Konkurs „Kryształowe Serce Radcy Prawnego” ma wyłonić radców prawnych i aplikantów radcowskich, których wyjątkowa praca i pomoc została dostrzeżona przez innych. Chodzi bezinteresowną działalnością na rzecz ludzi, organizacji społecznych, instytucji publicznych, kościołów i związków wyznaniowych lub grup osób dotkniętych klęskami.

Laureatów wybierze kapituła, złożona z doświadczonych radców prawnych. Ważnym dodatkowym elementem konkursu jest głosowanie internetowe. Laureat zostaje wyłoniony spośród nominowanych w konkursie w wyniku głosowania na stronie Krajowej Izby Radców Prawnych.

Jedynym kandydatem z Rzeszowa i województwa podkarpackiego zgłoszonym w tym roku do konkursu jest mecenas Hubert Guz, praktykujący z Rzeszowie, a angażujący się społecznie w kilku innych miastach.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Guz od lat udziela bezpłatnych porad przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie. Brał udział w Tygodniu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem i Dniach Otwartych OIRP, a od 2016 r. przy Ośrodku dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem – pomaga ofiarom m.in. przemocy domowej, oszustw i przestępstw bankowych.

Hubert Guz pro bono regularnie udziela porad osobom w trudnej sytuacji materialnej i życiowej zarówno w kancelarii, jak i online. Głosować można do 30 maja. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest podczas posiedzenia Krajowej Rady Radców Prawnych, które odbędzie się 2 czerwca w Warszawie.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama