Reklama

Urząd Miasta w Rzeszowie rozstrzygnął konkurs „Rzeszów oczami mieszkańców”. Na Rzeszów News zobaczcie nagrodzone filmiki.

Celem konkursu było pokazanie, jak mieszkańcy Rzeszowa widzą swoje miastoNależało nakręcić i zmontować materiał filmowy o długości od 1 do 10 minut, w którym przedstawione będą najbardziej atrakcyjne miejsca i wydarzenia w Rzeszowie.

Obrady jury odbyły się 29 lipca. Materiały ocenili: Agnieszka Kielar z Urzędu Miasta w Rzeszowa, Agata Ozga z TVP Rzeszów oraz Łukasz Woźniak z firmy Exacto. Spośród nadesłanych filmów komisja wybrała trzy najlepsze.

Dziś (31 lipca) w ratuszu pojawili się autorzy nagrań i oficjalnie ogłoszono zwycięzców. – Przekrój nadesłanych materiałów był bardzo szeroki. Od filmów profesjonalnych po amatorskie. Ale jak widać po wynikach, nie trzeba być ekspertem w montażu, by stać się laureatem – mówił na rozdaniu nagród Łukasz Woźniak.

Pierwsze miejsce zajął Jerzy Chaba. W nagrodę otrzymał tablet. Drugie miejsce przypadło Michałowi Szalowi. On wygrał aparat fotograficzny. Trzecie miejsce zdobył Sławomir Kuźniar. Otrzymał odtwarzacz MP3.

Filmik autorstwa Jerzego Chaby

Filmik autorstwa Michała Szala

Filmik autorstwa Sławomira Kuźniara

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: