Fot. Bartosz Frydrych / Rzeszów News. Na zdjęciu Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa

– Pokażmy, że jesteśmy społeczeństwem odpowiedzialnym i dbamy o siebie nawzajem – apeluje do mieszkańców Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

Jak informowaliśmy, od najbliższej soboty (3 października) Rzeszów będzie w strefie żółtej w związku z dużym w mieście wzrostem zakażeń koronawirusem. Od soboty będzie m.in. obowiązek noszenia maseczek na wolnym powietrzu. 

W czwartek po południu Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, zaapelował o „przestrzeganie wprowadzonych rygorów sanitarnych oraz rozważenie ograniczenia lub zawieszenia działań o charakterze nieobowiązkowym”.

„Zdając sobie sprawę z tego, że nadchodzący okres zwiększenia ograniczeń w różnych sferach życia społecznego przyniesie utrudnienia i niedogodności, proszę o zachowanie
w nadchodzących dniach dyscypliny, w szczególności w zakresie zasłaniania ust i nosa
w przestrzeni publicznej, częstej dezynfekcji rąk oraz zachowania zasad społecznego dystansu” – czytamy w apelu Tadeusza Ferenca. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

„Tylko wspólnym wysiłkiem wszystkich ludzi dobrej woli możemy ograniczyć skutki pandemii. Pokażmy, że jesteśmy społeczeństwem odpowiedzialnym i dbamy o siebie nawzajem” – apeluje prezydent Rzeszowa.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama