Technikę tworzenia latawców, czy wykonanie własnoręcznie wakacyjnej pocztówki będzie można poznać podczas warsztatów kreatywnych, które w czwartek (18 sierpnia) rozpoczną się w salonie Empik w Galerii Rzeszów.

Letnie warsztaty kreatywne Empiku to doskonała okazja, żeby oderwać się od codziennej rutyny i odkryć w sobie twórczy potencjał.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak z niepozornej kartki papieru stworzyć oryginalne kształty, przekonać się jak niewiele trzeba, żeby zrobić własną kolekcję biżuterii, czy po prostu spędzić czas w pomysłowy sposób, to propozycja skierowana właśnie do Ciebie.

Zajęcia pozwalają na zdobywanie nowych umiejętności poprzez nieskrępowaną zabawę. Warsztaty prowadzone będą przez doświadczonych specjalistów od technik DIY (Do It Yourself).

Bezpłatne warsztaty, które odbywać się będą w Empiku w Galerii Rzeszów przy al. Piłsudskiego 44, rozpoczną się w czwartek (18 sierpnia) o godz. 10:00. W pierwszy dzień warsztaty odbywać się będą pod hasłem „Wakacyjna pocztówka”.

– Podpowiemy, jak stworzyć oryginalną kartkę, która na pewno ucieszy adresata – zapowiadają organizatorzy.

W piątek (19 sierpnia) o 10:00 odbędą się „Bajkowe warsztaty edukacyjne”. Każde dziecko ma swoją ulubioną bajkę, która porusza serca, wywołuje emocje, tłumaczy to, co niewytłumaczalne i trudne.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Ta baśniowa rzeczywistość jest tajemniczym, ciekawym i przyjemnym środowiskiem, rozwijającym wyobraźnię. Podczas warsztatów zaprezentujemy wartościowe bajki, ich twórców i ciekawostki z nimi związane – mówi Michał Piasecki z Business & Culture.

Z kolei 25 sierpnia o 10:00 będą warsztaty „Latawiec”. Puszczanie latawca to wspaniała zabawa. Organizatorzy warsztatów pokażą, jak w prosty sposób z papieru i listewki wykonać latawiec, który zachwyci każdego.

Dzień później (26 sierpnia) także o 10:00 odbędą się warsztaty „Letnie kwiaty”. Kwiatków z papieru można zrobić wiele. Niestety, niektóre są bardzo czasochłonne i wymagają precyzji.

– Zaproponujemy kwiatki, które są bardzo proste w wykonaniu, ale naprawdę piękne – obiecują organizatorzy warsztatów.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama