Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Krystian Ochman
Reklama

Nazywany jest objawieniem i fenomenem polskiej sceny. Krystian Ochman w niedzielę (19 marca) wystąpi w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce koło Rzeszowa. 

Koncert Krystiana Ochmana rozpocznie się o godz. 18:00. Na adria-art.pl można kupować bilety w cenie 110, 130 i 150 zł. 

Krystian Ochman, polsko-amerykański wokalistka, jest zwycięzcą 11. edycji The Voice of Poland w 2020 roku. Jest wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana, ojciec Krystiana, Michał Ochman, zaś grał na syntezatorze w rockowym zespole Róże Europy.

23-letni Krystian Ochman, mimo że dopiero zaczyna karierę, ma już spore grono fanów, nazywany jest objawieniem i fenomenem polskiej sceny, a jego pierwszy autorski utwór, „Światłocienie”, typowany był jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów „The Voice of Poland”. Utwór zadebiutował na Top200 Spotify. Drugi singiel, „Wielkie tytuły”, ukazał się 25 lutego 2021 roku. Teledysk do niego błyskawicznie znalazł się na 1. miejscu na karcie na czasie YouTube.

Z singlem „Prometeusz” Krystian Ochman zakwalifikował się do Koncertu Premier 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, na którym otrzymał nagrodę publiczności. W 2022 roku Krystian Ochman reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji. Jego debiutancki album „Ochman” ujrzał światło dzienne 19 listopada 2021 roku. 

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama