Zdjęcie: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Krystyna Gucewicz i Krystyna Czubówna będą w czwartek w Rzeszowie promować książkę „Notes Krystyny Gucewicz czyli Fołtyn w śmietanie”. Wstęp bezpłatny. 

Krystyna Gucewicz i Krystyna Czubówna będą gośćmi spotkania autorskiego, które odbędzie się w czwartek (19 września) o godz. 17:00 w budynku głównym Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Sokoła 13. 

Krystyna Gucewicz to pisarka, poetka, krytyk sztuki i dziennikarka, redaktorka programów radiowych i telewizyjnych. Autorka książek, m.in. „Jeszcze wczoraj miałam raka”, „Szymon Szurmiej”, „Kto jest kim czyli jak się kochają”, „Zaczekaj na koniec deszczu”, „Pogrzeb wróbla” oraz tomików poetyckich: „Kocham cię”, „Przytul mnie. Tabletki na miłość”, „Serce na smyczy”.

Krystyna Czubówna to z kolei znana lektorka i dziennikarka. Jej głos można usłyszeć m.in. w audycji muzycznej „Pod dachami Paryża” Barbary Podmiotko w programie 3 Polskiego Radia, czy w sygnale muzycznym „Faktów” RMF FM, a także w wakacyjnym radiowym serialu przyrodniczym „Co w trawie piszczy” (RMF FM) oraz na polskim kanale Animal Planet.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na spotkaniu Gucewicz i Czubówna będą opowiadać o najnowszej książce „Notes Krystyny Gucewicz czyli Fołtyn w śmietanie”. Wstęp bezpłatny.

oprac. (jg)

redakcja@rzeszownews.pl 

Reklama