Zdjęcie: Materiały agencji Bogaczewicz
Reklama

Film promujący potencjał gospodarczy i inwestycyjny Rzeszowa otrzymał nagrodę Grand Prix w kategorii „Najlepszy film promocyjny” w VII edycji konkursu „Kryształy PR-u”.

Konkurs zorganizowali twórcy Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej, która w dniach 30 września 2 października odbyła się w Katowicach. Film o Rzeszowie wygrał w konkurencji z czterema innymi miastami: Olkuszem, Rumią, Tomaszowem Mazowieckim i Warszawą.

Film produkcji rzeszowskiej Agencji Reklamowej Bogaczewicz powstał w dwóch wersjach językowych (polska i angielska) i zawiera ponad 60 lokalizacji w wybranych miejscach stolicy Podkarpacia.

Niespełna 10-minutowe filmy zawierają informacje na temat lokalizacji, przemysłu, strefy ekonomicznej Rzeszów- Dworzysko, otoczenia biznesowego oraz jakości życia w mieście. W filmie wystąpili prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc oraz prezes Pratt & Whitney Rzeszów Marek Darecki, którzy osobiście zachęcają do inwestycji w Rzeszowie.

Dodatkowym atutem filmu jest wykorzystanie zaawansowanej technologii rejestracji obrazu 6K. Szczególnie możemy to zobaczyć przy ujęciach z drona, gdzie miasto widziane jest po zmroku.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: