Reklama

„To nie jest moje boisko” – mówi Krzysztof Ignaczak, libero Asseco Resovii, w spocie zachęcającym do przekazywania 1 proc. podatku dla SOS Wiosek Dziecięcych.

– Siatkarz spędził na planie cały dzień i zagrał na zupełnie nowym dla siebie boisku. Na jego głowie był dom i gromadka dzieci – informują SOS Wioski Dziecięce, organizacji, która zajmuje się pomocą osieroconym i opuszczonym dzieciom oraz pomaga im w znalezieniu, jak najlepszej rodziny zastępczej.

Krzysztof Ignaczak od dłuższego czasu wspiera SOS Wioski Dziecięce. Teraz zgodził się wystąpić w spocie, który ma zachęcać do oddawania przekazywania 1 proc. podatku dla organizacji. Spoty będą emitowane głównie w kinach oraz Internecie.

„Igła” o udziale w nagraniu napisał na swoim blogu „Igłą Szyte”.

„Tak, jak wspominałem kiedyś, że nadejdzie ta chwila i oto jest. Ja jako aktor SOS Wioski Dziecięce. Reżyser wycisnął maksa, nie udało się więcej z mojego aktorstwa SOS Wioski dziecięce, ale nie to w tym momencie jest najważniejsze. Liczą się dzieciaki, którym trzeba pomóc, aby mogły mieć lepszy start w życiu. Oceńcie sami SOS Wioski Dziecięce” – napisał Krzysztof Ignaczak.

Ze strony www.wioskisos.org można pobrać bezpłatny program PIT-y 2014,. To ułatwi rozliczenie się z fiskusem.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: