Reklama

Do 9 września trwają zgłoszenia zespołów, które chciałyby wystąpić podczas tegorocznej Rockowej Nocy na rzeszowskich bulwarach. Gwiazdą festiwalu będzie Kobranocka.

Rockowa Noc w tym roku odbędzie się po raz 11. Festiwal już na stałe wpisał się do kalendarza imprez stolicy Podkarpacia. Rockowa Noc to nie tylko impreza w dobrym klimacie muzycznym. To również konkurs dla młodych zespołów, które nie posiadają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi.

– Dzięki tej imprezie mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności – podkreśla Joanna Dul z Estrady Rzeszowskiej, która jest współorganizatorem Rockowej Nocy.

Festiwal w tym roku obędzie się 24 września. Walka w konkursie toczy się przede wszystkim o statuetkę Nalepy, jednak nagrodą jest również możliwość występu podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy oraz określona liczba godzin w profesjonalnych studiu nagraniowym.

Wszystkie zespoły, które chcą wziąć udział w konkursie, proszone są o wypełnienie karty zgłoszenia oraz przesłanie jej wraz z dwoma utworami własnego autorstwa do 9 września br. na adres Estrady Rzeszowskiej: ul. Jagiellońska 24, 35-025 Rzeszów z dopiskiem „Rockowa Noc”.

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są TUTAJ i TUTAJ.

Nieodłącznym elementem festiwalu jest koncert gwiazdy. Przed rzeszowską publicznością zagrały dotychczas takie zespoły jak m.in. Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, Acid Drinkers czy Proletaryat. W tym roku usłyszymy Kobranockę.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: