Nagroda pieniężna czeka dla osoby, który odnalazła laptopa w Rzeszowie. Zgubił go, bądź mu też skradziono, w piątkową noc nasz Czytelnik.

Pan Bogdan (nazwisko do wiadomości) był właścicielem laptopa marki DEEL.

W miniony piątek (5 sierpnia) mężczyzna był w okolicach al. Rejtana niedaleko centrum handlowego Millenium Hall. Pan Bogdan laptopa miał w plecaku, w którym, oprócz elektronicznego sprzętu, były również dokumenty, potwierdzające, że to nasz Czytelnik jest właścicielem laptopa. W plecaku były min. wizytówki.

Mężczyzna stracił plecak wraz z całą jego zawartością między godz. 21:00 a 24:00. W tym czasie był w mieszkaniu u innego mężczyzny, którego przypadkowo poznał podczas wieczoru niedaleko Millenium Hall.  Pan Bogdan poszedł do mieszkania mężczyzny. Niestety, nie pamięta ulicy, numerów bloku i mieszkania.

Nasz Czytelnik wyszedł z mieszkania ok. 1:00 w nocy. Zapomniał ze sobą wziąć plecaka. Wychodząc z klatki spotkał jeszcze parę, która na chwilę dała mu telefon, żeby zadzwonił po taksówkę.

Pan Bogdan dopiero po powrocie do domu zorientował się, że nie ma plecaka z laptopem. O zgubieniu, bądź kradzieży, sprzętu w poniedziałek zamierza powiadomić policji.

Mężczyzna za naszym pośrednictwem prosi też o kontakt osobę, która odnalazła plecak ze sprzętem. Numer telefonu:  535 586 892. Na uczciwego znalazcę czeka nagroda pieniężna.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama