Zdjęcie: Materiały prywatne
Reklama

Policja ustala sprawcę przebicia opon w fiacie bravo, do którego doszło minionej nocy z piątku na sobotę na ulicy Mikołajczyka 16 w Rzeszowie. O pomoc w namierzeniu sprawcy w sobotę poprosiła nas pani Paula, której mąż w sobotę o zdarzeniu powiadomił II Komisariat Policji w Rzeszowie przy ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej. Oprócz przebitych czterech opon, w samochodzie zostały także wyłamane lusterka. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy, proszone są o kontakt pod numerami: 533 693 333, 739 043 333 lub adresem: pauladarmofal@wp.pl

 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

16 KOMENTARZE

 1. Policja pomoże 🙂 Jeden pajac na parkingu ciagle blokuje auta. Specjalnie podjezdza tak blisko aby nie mozna bylo wsiąść do auta od strony kierowcy. Przyjechala policja i stwierdzili ze nie widza problemu bo przez bagaznik mogę wsiadać do auta. Taka to rezolutna nasza policja jest i pomocna. Po co się narażać.

 2. Ta, a ciekawe w jaki sposób mieli by wytypować sprawcę geniuszu? Brak monitoringu i świadków. Nie mają sprzętu jak w amerykańskim filmie, zresztą na co by im był, jak nie mieli by do czego użyć. Z pustego i Salomon nie naleje. Ale lepiej jeden z drugim pobiadolić na policję, jaka zła i nie dobra. Brak słów. Przez właśnie takie ameby umysłowe, daleko nam jeszcze do standardów zachodnich. Pozdrawiam i liczę na to, że od łączą wam internet.

 3. No nie da się zaprzeczyć, że policja w tym kraju nie ma misji pomagania a jakiś prl-owski standard dręczenia nie tych co trzeba. Może trzeba było zgłosić, że obok auta są ślady konopii i sprawca mógł mieć przy sobie skręta – od razu zaangażowali by z 10 funkcjonariuszy do śledztwa.

 4. Pewno zostanie wystawiony List Gończy i zajmie się tym Interpol… sprawcy pewnie są już w którymś z krajów Ameryki Południowej. 🙂

 5. Nie liczyłbym bardzo na pomoc policji. Kilka lat temu miałem podobny przypadek. Przebite 4 opony. Policjant z tego samego komisariatu powiedział że takie używane opony mogę sobie kupić na allegro po 20 zł/szt. Sprawa została umorzona po niespełna dwóch tygodniach. Sprawcy nie znaleziono.

 6. Cóż, ja również zwracałam się w sprawie o wiele poważniejszej i skończyło się na obiecankach bez dalszego ciągu.
  Nie zwykłam wydawać opinii bez pokrycia w faktach.
  P.S.
  Niepatrioci to ci którzy się nie szanują?

 7. “Stalker” czy rejestracja z innego powiatu lub miasta decyduje że Polak, Polakowi robi krzywdę na kilka tysięcy złotych? A może wynajmuje mieszkanie bo tam gdzie mieszkał nie ma pracy, a może dopiero kupił mieszkanie lub auto, a nie ma co się spieszyć z przerejestrowaniem auta bo to koszty. A może w gości przyjechał?. Tacy z nas patrioci, ginęliśmy na wojnie za Anglików, Francuzów pod okupacją Niemca a teraz harujemy u nich i u tych co okupowali żeby się w swoim kraju dorobić np. mieszkania. Trzeba rozróżniać gdzie kończy się chuliganeria a zaczyna prawdziwe chamstwo, a gniewu nie kierować w stronę rodaka tylko najeźdźcy.

  “ea” sam zwracałem się do RN dwa razy w ważnej moim zdaniem sprawie dotyczącej firmy gdzie pracuję i w oby dwu przypadkach pomogli, a na przykład SN nawet nie odpisały, ale artykuł z RN niemalże skopiowały.

  Pozdrawiam Polaków Patriotów którzy szanują siebie na wzajem.

 8. Widocznie pani P. i jej małżonek zaszli komuś za skórę, na Mikołajczyka to nie trudne gdy ma się rejestrację inną niż RZ. 🙂 Swoją drogą popieram w domysłach przedmówcę. 🙂
  Do Milicji made in Mojżeszów: Może spróbujcie po DNA. 🙂

 9. Ciekawe kogo pani Paula ma w redakcji ew. jaką ważną jest personą że RN aktywnie włącza się w sprawę. Czy każdy czytelnik może liczyć na podobne zaangażowanie w razie jakichś problemów?

Comments are closed.