Reklama

Nieznani sprawcy zniszczyli przystanek autobusowy MPK w Rzeszowie koło hipermarketu Real, wyrwali znaki drogowe, zniszczyli reklamy i kosze na śmieci.

[Not a valid template]

 

– Dzisiaj rano, jadąc fragmentem rzeszowskiej obwodnicy, a konkretnie aleją Witosa, na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Wiktora a kończąc na przystanku MPK znajdującym się bezpośrednio za skrzyżowaniem z ulicą Panoramiczną, zobaczyłem typowe akty wandalizmu.

Wyrwane lub częściowo złamane były co najmniej trzy pionowe znaki drogowe, zerwanych kilka reklam, zgniecione dwa kosze na śmieci, zniszczona częściowo reklama wielkopowierzchniowa i wybita szyba na przystanku – napisał do Rzeszów News pan Arkadiusz. Na dowód przysłał zdjęcia zrobione dzisiaj o godz. 8 rano.

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie potwierdza zdarzenie. – Rzeczywiście, doszło do niego dziś w nocy – mówi rzecznik rzeszowskiej policji kom. Adam Szeląg.

– Policjanci, którzy zjawili się na miejscu, wykonali niezbędne w takiej sytuacji czynności. Na dzień dzisiejszy wniosek o ściganie wandali jeszcze nie wpłynął do policji. Jeśli do jutra poszkodowani, czyli najprawdopodobniej Zarząd Transportu Miejskiego i Zarząd Zieleni, nie zgłoszą wniosku o ściganie, będziemy się z nimi kontaktować w tej sprawie – dodaje kom. Szeląg.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. obciążyć kosztami sprawców plus prace społeczne na rzecz miasta 100 godzin plus 1000 nawiązki na hospicjum dla dzieci w Rzeszowie

Comments are closed.