Dzisiaj (5 kwietnia) mija termin głosowania internautów, którzy wybierają najpiękniejszą studentkę i najprzystojniejszego studenta Politechniki Rzeszowskiej 2016. Zwycięzców poznamy podczas środowej Gali Finałowej.

[Not a valid template]

 

Tegoroczna edycja Miss i Mistera Politechniki Rzeszowskiej nawiązuje do obchodów 65-lecia uczelni. O miano najpiękniejszej studentki PRz walczy pięć kobiet: Anna Częczek, Jagoda Muszyńska, Kamila Haręzga, Karolina Czudak i Katarzyna Lisowicz. O tytuł Mistera PRz ubiega się sześciu mężczyzn: Hubert Ochab, Jakub Krupski, Maksymilian Gawle, Michał Dołęga, Oskar Dacko i Sebastian Soński.

Głosowanie internautów trwa do 5 kwietnia do godz. 23:59. Zwyciężą kandydaci z największą liczbą polubień pod fotografią.

W trakcie Gali Finałowej, która w środę (6 kwietnia) odbędzie się w klubie Life House (początek o godz. 20:00) uczestnicy będą mieli za zadanie przede wszystkim wzbudzić zachwyt publiczności oraz jury poprzez prezentacje w różnorakich stylach – od business casual, poprzez stroje bankietowe, aż po modę ślubną.

Pretendenci do foteli Miss i Mistera nie tylko zaprezentują się w przygotowanych na tę okazję strojach, ale również będą musieli przedstawić swoje talenty, odpowiedzieć na podchwytliwe pytania, które wykażą ich błyskotliwość, czy też wykazać się poczuciem humoru w przygotowanym turnieju.

O przyznaniu tytułów decydować będzie nie tylko jury, ale także studenci, którzy mogą głosować na swoich faworytów. Zwieńczeniem wieczoru będzie bankiet dla uczestników Gali oraz otwarte afterparty. Jeżeli chcecie oddać głos na swoje faworytki i swoich faworytów może to zrobić TUTAJ.

Patronem medialnym Gali Miss i Mister Politechniki Rzeszowskiej 2016 jest Rzeszów News.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama