Zdjęcia: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News. Na zdjęciach od góry: Marcin Warchoł, Konrad Fijołek, Grzegorz Braun i Ewa Leniart

Ewa Leniart, popierana przez PiS, jest faworytem majowych wyborów na prezydenta Rzeszowa – twierdzą analitycy firmy bukmacherskiej forBET. 

Ewa Leniart jest taką faworytką do zwycięstwa w wyborach w tym samym stopniu, co Bayern Monachium w meczu przeciwko Bayerowi Leverkusen we wtorkowym hicie Bundesligi. Stawiając 100 zł na zwycięstwo Leniart można wygrać 145 zł (minus podatek).

Wyższy współczynnik ma wspólny kandydat partii opozycyjnych Konrad Fijołek – jego triumf można obstawić z kursem 3.00. W takim przypadku z postawionych 100 zł można wygrać 300 zł.

Kolejny na liście jest Marcin Warchoł. Jego wygraną można obstawić po kursie 5.00. Warchoł otrzymał wsparcie ustępującego prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca. – To może być mocny atut w tym wyścigu – twierdzi forBET. 

Kandydatem, który budzi duże emocje, jest poseł Konfederacji Grzegorz Braun. Ma on swoje wierne grono zwolenników, ale także zaciekłych przeciwników. Kurs na zwycięstwo Brauna to aż 25.00!

ForBET podał też kursy na kandydatów, którzy ostatecznie wycofali się z prezydenckiego wyścigu: Maciej Masłowski, Waldemar Kotula, Kazimierz Rochecki i Arkadiusz Opoń. 

Przedterminowe wybory mają się odbyć 9 maja. Stały się konieczne, bo 10 lutego, z powodów zdrowotnych, ze stanowiska prezydenta Rzeszowa zrezygnował Tadeusz Ferenc.

Kursy forBET:

– Ewa Leniart – kurs 1.45

– Konrad Fijołek – 3.00

– Marcin Warchoł – 5.00

– Maciej Masłowski – 8.00

– Grzegorz Braun – 25.00

– Kazimierz Rochecki – 40.00

– Waldemar Kotula – 50.00

– Arkadiusz Opoń – 80.00

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama