Wszystko stanie się jasne już 26 marca. Odbędzie się wówczas Gala Konkursu Miss&Mister Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.  Do finałowej 16 zakwalifikowali się w większości Ukraińcy.

[Not a valid template]

 

Tegoroczna, druga edycja konkursu odbędzie się w Klubie Akademickim „IQ” WSIiZ w Rzeszowie o godzinie 17:30. Różni się od poprzedniej tym, iż o zaszczytny tytuł rywalizować będą również panowie.  Organizatorem konkursu jest Samorząd Studencki WSIiZ.

Do Gali Finałowej zakwalifikowało się szesnastu uczestników: 8 studentek i 8 studentów.  Finaliści zaprezentują się w 3 odsłonach: casual, stroje koktajlowe oraz stroje wieczorowe. W wyborach Miss&Mistera WSIiZ nie liczy się jedynie wygląd zewnętrzny. Kandydatów czekają rozmowy z jury, w który będą mogli błysnąć inteligencją, wiedzą, dowcipem i polotem i oczarować publiczność.

Oprócz tytułów „Miss WSIiZ” i „Mister WSIiZ” finaliści otrzymają również tytuły Vice Miss i Mistera, Miss i Mistera Internautów, Foto oraz Słuchaczy radioeter.fm działającego przy uczelni.

Galę będzie można oglądać przez internet pod adresem: itv.wsiz.pl/miss.

A tak wyglądały przygotowania do finałowej gali:

httpv://www.youtube.com/watch?v=GBIcjyBtKTM

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama