Reklama

3 tysiące złotych wygra zwycięzca konkursu „Student ma Talent” organizowanego w ramach Festiwalu Uniwersytetu Rzeszowskiego „KultURalia 2014”.

Konkurs będzie miał podobny charakter do telewizyjnego „Mam Talent” w TVN, ale realizowany we własnej autorskiej formule.

– Jest, o co walczyć. Studenci z Podkarpacia mają szansę pokazać swój talent, zdobyć doświadczenie i cenne nagrody. Jeśli zajmiesz I miejsce otrzymasz między innymi 3000 zł! – zachęca Grzegorz Kolasiński, rzecznik prasowy Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Jak udało nam się dowiedzieć, w jury konkursu będzie zasiadać m.in. Krystyna Mazurówna.

Uczestnikiem konkursu może być osoba lub grupa osób mieszcząca się w przedziale wiekowym 18-26 lat, posiadająca status studenta oraz studiująca na terenie województwa podkarpackiego. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz i przyjść na casting. Formularz należy wysłać na adres student.matalent@urz.pl do 25 kwietnia 2014 r. Na ten adres można też kierować wszelkie pytania.

Casting odbędzie się 5 maja 2014 r. na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Spośród wszystkich studentów, którzy wezmą udział w konkursie „Student ma Talent” zostanie wyłonionych 15 osób, które zakwalifikują się do gali finałowej. Odbędzie się w ostatni dzień kultURaliów 16 maja w Instytucie Muzyki.

KultURalia 2014 odbywać się będą od 8 do 16 maja. Festiwal rozpocznie się bezpłatnymi koncertami na miasteczku akademickim Uniwersytetu Rzeszowskiego. Od 8 do 10 maja zagrają: Strachy na Lachy, Kamil Bednarek, Luxtorpeda, O.S.T.R.

httpv://www.youtube.com/watch?v=5dKj77W9my8

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: