Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News

Trzy dni koncertowego szaleństwa w centrum Rzeszowa i mnóstwo gwiazd – tak zapowiadają się tegoroczne KultURalia. Na scenie zobaczymy m.in. Marikę, Grzegorza Hyżego, Huntera, Łobuzów, Quebonafide, czy Elektryczne Gitary.

KultURalia 2019 odbędą się w dniach 13-25 maja, przy czym koncertowy finał rozpocznie się 23 maja (czwartek), a zakończy 25 maja (sobota). Dotychczas KultURalia organizował sam Uniwersytet Rzeszowski. W tym roku do UR dołączyły WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Pierwszy dzień Finałowego Koncertu rozpocznie się na rzeszowskim Rynku występem zespołu Zakopower. Następnie na scenie głównej już przy ul. Dołowej zaprezentują się: Paw Beats Live Band, VNM, BISZ, Natalia Grosiak, Marika, Bonson, Te-Tris oraz Grzegorz Hyży i Hunter.

Dzień później (piątek) usłyszymy: Qbika, Top Girls, Borysa Lbd, Łobuzów, Kordiana, Big Cyca oraz Brathanki. Ostatni dzień (sobota) koncertowego szaleństwa zakończą występy: Quebonafide, Łydki Grubasa, grupy Polska Wersja, Romantyków Lekkich Obyczajów oraz Elektrycznych Gitar.

Wstęp na koncerty, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, będzie płatny. Za 3-dniowy karnet będzie trzeba zapłacić 25 zł, natomiast bilet jednodniowy będzie kosztował 10 zł. Za wstęp na KultURalia nie będą musieli płacić studenci. 

Koncertowy finał to jednak nie wszystko. O szczegółach tegorocznych KultURaliów, które rozpoczynają się już 13 maja, możecie przeczytać TUTAJ.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama