Biżuterię, ubrania, torby, dodatki wnętrzarskie, grafikę, malarstwo kupicie podczas II kiermaszu „Kup Sztukę”, który w dniach 2-3 lipca odbędzie się w rzeszowskim pubie „Kultura”. Chętni wystawcy mogą się zgłaszać.

Pierwszy kiermasz „Kup Sztukę” odbył się w grudniu ubiegłego roku. Pub „Kultura” po raz drugi postanowił udostępnić swoje wnętrza dla tej inicjatywy, która jest organizowana z myślą o lokalnych artystach, rzemieślnikach i rękodzielnikach z Rzeszowa i okolic.

Na dwudniowym kiermaszu swoją ofertę prezentować będą artyści, projektanci specjalizujący się min. w modzie, biżuterii, sztuce użytkowej.

– Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują niebanalnych przedmiotów. Znajdziecie u nas biżuterię, ubrania, torby, dodatki wnętrzarskie, grafikę, malarstwo oraz wiele niespotykanych w sklepach drobiazgów. Koniecznie przyjdźcie wesprzeć lokalnych twórców – zachęca Aleksandra Czerniga, koordynatorka kiermaszu „Kup Sztukę”.

Kiermasz odbędzie się w dniach 2-3 lipca od godz. 12:00 do 19:00. Podczas drugiej edycji „Kup Sztukę” będą również twórcze zajęcia dla dzieci w ramach warsztatów „Klawa Zabawa”. – Zabierzcie ze sobą małych koneserów sztuki i dobrej zabawy – namawiają organizatorzy.

Chętni wystawcy swoje zgłoszenia mogą wysyłać na adres: kupsztuke@gmail.com. E-mail z zgłoszeniem powinien zawierać nazwę, adres www lub/i fb lub/i instragram i numer telefonu.  Organizatorzy kiermaszu podkreślają, że wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z akceptacją.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Ilość miejsc jest ograniczona. Po potwierdzeniu udziału w kiermaszu każdy wystawca zostanie poinformowany indywidualnie drogą e-mailową o szczegółach. Więcej informacji udziela Aleksandra Czerniga, nr telefonu: 795 169 723.

Wstęp na kiermasz będzie bezpłatny. Nie zabraknie leżakowania w ogródku, zimnych napoi, smacznego jedzenia, dobrej muzyki i – jak to zwykle bywa w pubie „Kultura” – dobrej atmosfery. Pub znajduje się przy ul. Szopena 59 niedaleko Zamku Lubomirskich.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Przeczytaj koniecznie! Nowe osiedle w Rzeszowie – domy energooszczędne i inteligentne

mila_02_gotowy

Reklama