„Kup Sztukę” w wersji świątecznej w „Nowej Kulturze” po raz piąty

Reklama

Ręcznie zdobione ozdoby świąteczne, ciekawa grafika, biżuteria i wiele, wiele innych unikalnych prezentów będzie można kupić 2-3 grudnia podczas piątej edycji kiermaszu „Kup Sztukę”, która odbędzie się w rzeszowskim pubie „Nowa Kultura”.

 

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. To idealna okazja do tego, aby pojawić się na piątej edycji kiermaszu rękodzielniczego „Kup Sztukę”.

„Kiermasz to wydarzenie organizowane z myślą o środowisku artystycznym. Dla rzemieślników, artystów i projektantów jest to możliwość zaprezentowania swojej twórczości szerszemu gronu odbiorców. Dla przybyłych to okazja by nabyć dla siebie i bliskich niebanalne przedmioty bezpośrednio od ich twórców” – piszą o wydarzeniu jego twórcy.

Jakie tym razem będzie można kupić prezenty pod choinkę? Na pewno nie zabraknie biżuterii, ciekawych grafik, oryginalnej odzieży dla dzieci i dorosłych, czy ręcznie zdobionych ozdób świątecznych.

Kiermasz odbędzie się w samym centrum Rzeszowa w „Nowej Kulturze” przy ulicy Dymnickiego 4 w dniach 2-3 grudnia w godz. 13:00-20:00.

Chętni wystawcy swoje zgłoszenia mogą wysłać na adres: kupsztuke@gmail.com podając swoją nazwę, adres strony internetowej na Facebooku lub Instragramie oraz numer telefonu.

Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z akceptacją. Ilość miejsc ograniczona.
Po akceptacji zgłoszenia, każdy wystawca zostanie poinformowany indywidualnie, drogą mailową o szczegółach uczestnictwa.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama