Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Dochód ze sprzedaży biletów na dwa najbliższe mecze siatkarek Developres Rzeszów w całości zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie.

Developres Rzeszów dołącza do akcji #MuremZaUkrainą. – W tak trudnych czasach dla naszych sąsiadów i my nie pozostajemy obojętni – zakomunikował klub. 

Przed rzeszowskimi siatkarkami dwa mecze na Podpromiu. We wtorek (8 marca) o godz. 18:00 w ćwierćfinale Ligi Mistrzów zagrają z tureckim klubem VakifBank Istanbul, w piątek (11 marca) o 20:30, w ramach Tauron Liga, zagrają z E.Leclerc Moya Radomka Radom.

Developres Rzeszów poinformował, że dochód ze sprzedaży biletów na oba mecze w całości zostanie przekazany na pomoc humanitarną dla dotkniętej wojną Ukrainy. Sprzedaż biletów trwa na stronie spm.systembiletowy.pl

Ci, którzy nie mogą przyjść na mecz, też mogą wesprzeć akcję. Na tej samej stronie wystarczy wybrać mecz, kliknąć „Kup bilet”, następnie sektor oznaczony jako „Wsparcie Ukrainy”, wybrać ilość wirtualnych biletów i przejść do płatności.

– Wirtualne bilety nie upoważniają do wejścia na mecz. Są one symbolicznym wsparciem dla Ukrainy – podkreśla Developres Rzeszów. – Kupując bilet upoważniający do wejścia na halę, możecie również kupić bilet wsparcia. Wspierajmy razem Ukrainę – zachęca klub.

Zdjęcie: Developres Rzeszów

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama