Zdjęcie: Materiały prasowe

Lady Pank, legenda polskiego rocka, latem rusza w urodzinową trasę koncertową LP40. Jeden z koncertów odbędzie się w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce koło Rzeszowa. 

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności. Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej.

Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste.

Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej. Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem i potrwa do końca 2021 roku. 

Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek. Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie.

– Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie! – zapewniają organizatorzy. 

Na trasie LP40 jest 15 polskich miast, m.in. Rzeszów. Koncert odbędzie się 21 października w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce. Bilety są już w sprzedaży w cenie 99 zł. Do kupienia za pośrednictwem strony bilety.adria-art.pl – TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama