Słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko – międzygalaktyczne brzmienie. 4 marca w Rzeszowie zagra zespół Łąki Łan.

Łąki Łan to zespół, który zrodził się na jam sessions w warszawskich klubach. Członkowie zespół twierdzą, że granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie, a studio jest jego dopełnieniem.

Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Coke Live Music Festival, Heineken Open’er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.

Łąki Łan słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko – międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.

Sami muzycy mówią, że grają „Łąki Funk”. Recenzenci uważają, że to połączenie punku i funku. Debiutancka płyta zespołu ukazała się we wrześniu 2005 r. W lutym 2010 roku wydawnictwo Łąki Łanda uzyskało nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii: muzyka alternatywna.

W listopadzie 2012 r. wydany został trzeci album zespołu Armanda a w grudniu 2012 r. ukazała się reedycja pierwszej płyty Łąki Łan.

4 marca (piątek) zespół zagra w rzeszowskim klubie Pod Palmą. Bilety w cenie 35 i 40 zł. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00.

KONKURS

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert. Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku Łąki Łan po raz pierwszy zagrały na festiwalu Open’er w Gdyni.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do soboty (27 lutego) do godz. 20:00. Należy je przesyłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy wpisać: Łąki Łan. Należy także polubić i udostępnić  nasz facebookowy post.

Zasady konkursu

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem w niedzielę (28 lutego) do godz. 14:00.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama