Podczas wakacyjnych weekendów kamery TVP Rzeszów pokazują Podkarpacie widzom w kraju, w ramach cyklu „Lato w regionach”, który emitowany jest w pasmach wspólnych wszystkich telewizji regionalnych.

[Not a valid template]

 

Już w najbliższą sobotę (18 lipca) Telewizja Rzeszów zabierze widzów w podróż po Bieszczadach. Wśród atrakcji m.in. zwiedzanie zapory w Solinie, przejazd drezynami na trasie Uherce – Ustrzyki, sporty ekstremalne w Ustrzykach Dolnych, odwiedziny w Zatwarnicy – w krainie Bojków, obserwacje gwiazd i zjawisk astronomicznych w „parku gwiezdnego nieba”.

Relacje na antenie TVP Rzeszów przez cały dzień od godziny 11:00.

W ramach Lata w Regionach na wakacyjnej trasie TVP Rzeszów odwiedzi jeszcze raz Bieszczady (25 lipca), oraz Basznię i Roztocze (2 sierpnia), Muczne (9 sierpnia),Ustrzyki Dolne (16 sierpnia) i Jasło (29 sierpnia).

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Natomiast od poniedziałku (20 lipca) rusza nowy cykl prezentujący podkarpackie ścieżki przyrodnicze. Przez 6 tygodni w każdy poniedziałek i wtorek o 18:25 TVP Rzeszów odwiedzi niezwykłe miejsce warte poznania ze względu na swoje walory przyrodnicze i krajobrazowe.

Program „Szlakiem Podkarpackiej Przyrody” rozpoczyna się wizytą w Nowosiółkach k. Hoczwi i Bierówce k. Jasła.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama